אלון שדות

אלון שדות - מרצה באקדמיה להורים
העמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת - הדרך אל האושר

     
חפש

אודותיי

שלום, 

  

שמי אלון שדות ואני שמח לארח אתכם באתר שלי.

  

אני בעלים (בשותפות) של "חקוק בלב" אירוח כפרי בקיבוץ חוקוק שבצפון, לינה וארוחות: למשפחות, לזוגות ולקבוצות (אירועים, סדנאות ובתי ספר).

 

אני בעלים (בשותפות) ב"אשיג סוכנות לביטוח" – שירות אישי ומהלב לפנסיה טובה, ביטוחי חיים ובריאות חכמים ומקיפים לפרטיים, לעצמאיים ולחברות. מבצעים ביטוחי רכב, ביטוחי דירה ועסקים.


אני בעלים (בשותפות) של "שדות תיירות ונופש" שמספקת פתרונות נופש בישראל.


אני בעלים (בשותפות) של אתר "שבת-חתן" שמספק שירותי הארחה לשמחות (שבת חתן, שבת בר-מצווה ועוד) בבתי מלון ובתי הארחה למגזר הדתי.


ויש עוד עסקים בדרך :-)

  

אני נשוי באושר לורד שדות – עורכת דין מומחית בדיני עבודה וצלמת מהממת. אבא ל 3 ילדות מאושרות – גולו, נעמה ונגה. 

 

התחביב שלי: רכיבה על אופניים בשטח ובכביש.

 

בשנת 2010 הצטרפתי בהתנדבות לעמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת, מפעילת פרוייקט "הדרך אל האושר" - עמותה שעוסקת בחינוך לערכים ובהורדת האלימות.

 

אני מתנדב בתפקיד מרצה. אני עושה זאת מדיי שבוע מעל ל25 שעות בממוצע. 

 

אני לא עושה זאת כי משעמם לי, או כי אין לי משהו אחר יותר טוב לעשות. אני עושה זאת כי אני אוהב לעזור לאחרים, קיבלתי ואני מעביר המון ידע וכלים שנוכחתי לראות שעובדים ומצליחים, יש לי סיפוק רב והנאה גדולה בתרומה לאחרים ואני מאושר לראות אנשים וילדים למדים ומיישמים.  

  

הגעתי לעמותה אחרי שקיבלתי מדני וידיסלבסקי ייעוץ אישי ועסקי מועיל ביותר תוך ליווי צמוד אוהב ומקצועי.

 

במסגרת פעילות העמותה אנו מסייעים למאות אלפי אנשים מקרית שמונה ועד אילת - וכל זאת בחינם ובהתנדבות.

 

אנחנו למשל מסייעים למורים בסדנאות של "שיפור מעמד המורה". אחרי שנים של שחיקה מול תלמידים חצופים, זלזול מההורים, אלימות מילולית ופיזית ועוד צרות - המורה פתאום נזכר ומתחבר מחדש לסיבה הראשונית שהניעה אותו/ה לבחור במקצוע הזה, ואנו מסייעים להם להצליח בתור מורים. למרבה האבסורד, מורה, שבעיני זהו המקצוע החשוב ביותר עלי אדמות, לצערי במשך שנים ארוכות היה גם הכי פחות מתוגמל... לשמחתי הרבה מאז התחלנו בפרוייקט לשיפור מעמד המורה, חל שיפור ניכר במעמדם של המורים בישראל - הן מבחינת שכר ומבחינות נוספות.

 

אנו מפעילים גם את האקדמיה להורים - בית ספר להורים שמסייע בשאלה הנצחית איתה מתמודד כל הורה: איך מגדלים בעולם המודרני ילד מאושר ובריא בנפשו? כל 50 מפגשי האקדמיה להורים מועברים בחינם כשירות לקהילה בסניפים הרבים ברחבי הארץ.

 

אך מעל לכל - אנחנו משקיעים בעתיד ובדור העתיד: קהל היעד הפופולארי ביותר שלנו הינם הילדים עצמם. 

 

הצטברו לנו בערך 50,000 משובים המעידים שהסדנאות שלנו שהועברו לילדים היו הכלי הכי טוב ביותר שהוצג להם לטיפול באלימות ובהפחתה שלה. הילדים "חיים" (יותר הולם מ"מתים" :-)) על הפעילות שלנו ויושבים מרותקים ומשתתפים... גם אילו שנחשבים ל"מופרעים" ביותר :-)

 

אני יכול/ה לומר בגאווה שהעמותה שלנו היא מספר אחד בארץ מבחינת נפח והיקף הפעילות שלנו (אנו מעבירים כ- 400-450 סדנאות בחינם מדי חודש בכל רחבי הארץ!!!) ולאור התוצאות הנהדרות, הביקוש רק הולך ועולה.

 

כל הפעילות הנפלאה הזאת נעשית על-ידי חברי העמותה בהתנדבות. אין לנו שום ספונסר, רשות מקומית, תקציבים - אלא תרומות שלנו עצמנו ושל אנשים טובי-לב מהארץ ומהעולם שרוצים לעזור במאמץ הקיומי נגד תופעת האלימות על גווניה הרבים, ולתרום במשהו עבור יצירת חברה הוגנת, צודקת וטובה יותר עבור כולנו.

 

תודה שהקדשת זמן לקרוא את הדברים.

 

אני תמיד אשמח לשמוע ממך.

 

ברוך הבא לאתר שלי. 

  

בידידות,

 

אלון שדות

הדרך אל האושר


צור קשר

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אודותיי שתף עם החברים בטוויטר את 'אודותיי